KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411141
nr 1241 1141
Oidentifierad konstnär. Signerad. 1947, Hamn. Olja på duk, 47x67
Kondition: lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:24:06
100 kr
150 kr
200 kr